Звіт

про виконання Технологічної програми роботи

Головного управління статистики у Рівненській області

на 2018 рік

 

Відповідно до Регламенту Головного управління статистики, затвердженого наказом Головного управління статистики від 19.05.2017 №68, та плану роботи колегії Головного управління статистики на І півріччя 2019 року проведено моніторинг виконання Технологічної програми роботи Головного управління статистики у Рівненській області на 2018 рік (далі – Технологічна програма).

Усі роботи передбачені Технологічною програмою виконані у визначені терміни та належної якості. Зауважень щодо якості виконаних робіт не було.

 

Частина І «Державні статистичні спостереження»

 

Частина І Технологічної програми відображала проведення 78 державних статистичних спостережень, 57 комплексних статистичних продуктів. При виконанні частини І Технологічної програми запізнень, помилок у статистичних роботах не було. Повторних передач та перенесення термінів надання інформації на державний рівень не зафіксовано.

Протягом 2018 року від респондентів області отримано 140,1 тис. первинних звітів.

Органами державної статистики області у 2018 році проведено 33 інструктивні наради з респондентами, з них 18 – з питань запровадження нових/унесення змін до чинних державних статистичних спостережень. Надіслано на їх адресу 1,7 тис. листів, з яких 0,8 тис. повідомлень (нагадувань, відповідей) про участь у державних статистичних спостереженнях.

З працівниками відокремлених підрозділів проведено 5 нарад з питань запровадження нових/внесення змін до чинних державних статистичних спостережень.

На виконання Технологічної програми щодо охоплення електронною звітністю органами державної статистики проводилася відповідна робота і як наслідок, частка звітів, поданих у Головне управління статистики в електронному вигляді у  2018 році склала 60,1%(без урахування фінансової звітності).

 

Частина ІІ «Інші види статистичної діяльності»

 

Частина ІІ Технологічної програми включала інші види статистичної діяльності (за процесами статистичного виробництва).

З метою забезпечення потреб користувачів статистичної інформації Головним управлінням статистики у 2018 році підготовлено 59 економічних доповідей, 14 статистичних збірників, 236 бюлетенів, 25 буклетів, 779 експрес-випусків, із яких 205 розміщено на веб-сайті Головного управління статистики.

З метою презентації видань у 2018 році з користувачами статистичної інформації проведено 12 семінарів, надано 444 відповіді на запити, з них 55,5% надано на запити державних органів. У 2018 році укладено 269 договорів про надання інформаційних послуг на платній основі.

З метою визначення ступеня задоволення користувачів інформаційними послугами,  що надаються органами державної статистики, у 2018 році було організовано та проведено 1 анкетне опитування користувачів статистичної інформації. Крім того, у 6 опитуваннях, проведення яких організовував Держстат, Головне управління статистики взяло участь. У результаті опитувань отримано 101 анкету.

Крім того, у 2018 році  проведено 1 анкетне опитування респондентів.

Органи державної статистики здійснювали заходи щодо висвітлення результатів своєї діяльності у засобах масової інформації. У 2018 році було оприлюднено 45 повідомлень «Соціально-економічне становище області (району, міста)».

Крім того, того на веб-сайтах райдержадміністрацій, районних рад та виконавчих комітетів рад міст обласного значення у 2018 році було розміщено 502 інформаційних повідомлення з окремих питань соціально-економічного розвитку області, району (міста). 

Протягом 2018 року прозвучало 275 виступів працівників органів державної статистики на радіо та 2 виступи на телебаченні.

Статистична інформація, що характеризує соціально-економічний розвиток регіону, щомісячно розміщувалася на офіційному веб-сайті відповідно до термінів, вказаних у Технологічній програмі.

У 2018 році у 4 відокремлених підрозділах ГУС було проведено комплексні експертні оцінки їх діяльності.

 

Таким чином усі заходи, передбачені частинами І, ІІ Технологічної програми на 2018 рік, були виконані в повному обсязі з дотриманням термінів та на належному якісному рівні.